Znów wyświetlacz, wyświetla wszystko co potrzeba z tym, że cały miga na zasadzie stroboskopu. Jest to męczące. Podstawowe pomiary dowiodły, że z zasilacza wychodzą wszystkie napięcia prawidlowo oprócz napięcia na n.5 CN 541 które powinno wynosić -45V a jest -13V. Sprawdzony R5408, wymieniony C5104, C5105. Co mogę podstawić za diody D5110=1SS244, D5405=MTZ33A (czyDZ 1.3W/ 33V)? Na razie nie wiem co może być powodem tak znacznego spadku napięcia?