Na początku był obraz z zakłóceniami (regulacja na rolkach nic nie dała) po jakimś czasie nic już nie było widać. Zmieniałem głowicę na nową ale dalej nic. Proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam