logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lotnictwo i Kosmonautyka PW – doświadczenia studentów, perspektywy pracy po studiach

azbestzciasta 28 Maj 2006 17:31 4610 1
REKLAMA
  • #1 2672906
    azbestzciasta
    Poziom 11  
    Posty: 12
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Witam
    Interesuje mnie kierunek Lotnictwo i Kosmonautyka na Politechnice Warszawskiej jednak nigdzie nie mogę znaleźć opinii absolwentow, studentów na temat tego kierunku (jak z pracą po takich studiach, czy jest to ciekawe w takim stopniu jak mi się wydaje <LOL>...). Jeżeli jest na forum ktoś kto studiował na tym kierunku, albo chociaż zna kogoś kto studiował i wie mniejwięcej na czym to polega, to prosiłbym o parę słów na ten temat.

    Z góry dzięki.
  • REKLAMA
  • #2 2675682
    gabik001
    Poziom 37  
    Posty: 4269
    Pomógł: 305
    Ocena: 418
    Moze zapytaj tutaj : www.lotnictwo.fora.pl
    Pozdrawiam
REKLAMA