Witam
Interesuje mnie kierunek Lotnictwo i Kosmonautyka na Politechnice Warszawskiej jednak nigdzie nie mogę znaleźć opinii absolwentow, studentów na temat tego kierunku (jak z pracą po takich studiach, czy jest to ciekawe w takim stopniu jak mi się wydaje <LOL>...). Jeżeli jest na forum ktoś kto studiował na tym kierunku, albo chociaż zna kogoś kto studiował i wie mniejwięcej na czym to polega, to prosiłbym o parę słów na ten temat.
Z góry dzięki.
Interesuje mnie kierunek Lotnictwo i Kosmonautyka na Politechnice Warszawskiej jednak nigdzie nie mogę znaleźć opinii absolwentow, studentów na temat tego kierunku (jak z pracą po takich studiach, czy jest to ciekawe w takim stopniu jak mi się wydaje <LOL>...). Jeżeli jest na forum ktoś kto studiował na tym kierunku, albo chociaż zna kogoś kto studiował i wie mniejwięcej na czym to polega, to prosiłbym o parę słów na ten temat.
Z góry dzięki.