W porównaniu do poprzednika jakiego miałem kenwood kdc-2027 ten pioneer wie co to są tony niskie średnie i wysokie. I zajebiste podbicie basu, na moim subie pioneera tsw306c i wzmacholu magnat phantom 2000 siedzenia wibrują, w lusterkach nie widać co się dzieje za autem i ogólna wibracja części w środku auta. Boję się że od ciśnienia coś mi odleci.
I ogólnie czas reakcji odczytu ścieżek mp3 błyskawiczny. Koleś ma windę mediona i teraz żałuje zakupu, jakość wykonania, dźwięk zaskok nie ma porównania i w dodatku medion trzeszczy po przejściu z cd na radio.
A znajomi wypowiadali się że radia firmowa to tak ale tylko te z wyższej półki.