Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laser do radia Sony cdx3900r

01 Cze 2006 17:34 1218 8
  • Poziom 16  
    Witam mam problem z laserem od radyjka sony cdx3900r słabo ale grał cd po przeczyszczeniu lasera grał ale kciałem jeszcze podstroic tym potencjometrem przy laserze no i grało grało az za któryms razem przestało wogole grac!! Krecac tym potencjometrem zdaza sie ze cd kreci poczym wyrzuca ERROR lub wogole nie zaczyna krecic plyta!!!Czy da sie cos jeszcze z tym zrobic czy trzeba wyminic laser gdzie go ewentualnie kupic a moze ktos ma na odsprzedanie jakas uzywkie??? POZDRAWIAM
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Zwiększając moc lasera tylko przyspieszamy jego koniec zostaje tylko kupno nowego lub używanego w bobrym stanie, zostaje jeszcze pare sposobów, ale to już partyzantka i nie na długo pomoże.
  • Poziom 16  
    a jakie to sposoby??? w moim przypadku on nie musi długo działac wazne zeby wogole zadziałał!!! POZDRO
  • Poziom 16  
    czy ten laser jest w rowniez w radyjku CDX M600R ??? Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    tak w cdx m600 tez jest kss720a
  • Poziom 16  
    Czytałem na elektrodzie ze mozna znalesc w necie wykaz do jakiego radia jaki laser , jak ktos zna adres takiej strony prosze sie podzielic!!! Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Zdaje sie, ze juz teraz pozostaje tylko wymiana lasera. A KSS720 do tanich nie nalezy, chyba 160zeta.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    A co do rozpiski typu lasera w poszczególnych modelach to robota jest żmudna i można się pomylić gdyż w jednym modelu mogło być kilka typów laserów a jeśli do tego dołożymy zamienność laserów i różne zakończenia złącza lasera i innych detali mimo tego samego typu to już robi się bardzo wesoło.

SławeK
  • Poziom 16  
    Dzieki za zainteresowanie!!! Kupiłem na allegro tył od cdx-l360 tam powinien byc laser oka!!! Ale to sie jeszcze okaze!!! Pozdrawiam