Witam!
Mam n6610, wszystko w niej działa tylko nie ma nic na wyswiatlaczu prucz niebieskiego screena i pionowych i poziomych kresek(czasem). Tel podobno miał tak wcześniej. Raz wyswietlacz działał raz nie.. teraz wogóle.. kumpel mowił że sprawdzał ten wyświetlacz i jest dobry.. Co jest nie tak? Tel dzwoni, komunikuje sie z kompem, tylko ten niebieski obraz..
Mam n6610, wszystko w niej działa tylko nie ma nic na wyswiatlaczu prucz niebieskiego screena i pionowych i poziomych kresek(czasem). Tel podobno miał tak wcześniej. Raz wyswietlacz działał raz nie.. teraz wogóle.. kumpel mowił że sprawdzał ten wyświetlacz i jest dobry.. Co jest nie tak? Tel dzwoni, komunikuje sie z kompem, tylko ten niebieski obraz..