witam wiec subik bedzie robiony na wzor tego:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic415752.html
nazwa to:
Niedrogi subwoofer do kina, do sporych pomieszczeń.
Głośnik : STX GDN-27-150-X-SC
jak widac glosnik pod ktory byl zaprojektowany subik ma 150W ale mnie kusi zeby wlozyc tam ten:
http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=355&vItemDB=itemdb
co o tym myslicie?? a i jeszcze 3 pytania w opisie pisze zeby subika wzmozic tzn jak to zrobic zeby nieutracic na jakosci dzwieku?? oraz jak gabka wygluszajaca rozmiescic tylko przy sciankach a i jaki proponujecie wzmacniacz mono do napedzania subika?? odpowiednio 150w lub 300w wedlug waszego zdania i doboru do glosnika (tylko podajcie schematy i wzor plytek oraz zeby ten wzmak sie nadawal do suba a nie jakies tam dziadostwo
)
pzdr i czekam na propozycje
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic415752.html
nazwa to:
Niedrogi subwoofer do kina, do sporych pomieszczeń.
Głośnik : STX GDN-27-150-X-SC
jak widac glosnik pod ktory byl zaprojektowany subik ma 150W ale mnie kusi zeby wlozyc tam ten:
http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=355&vItemDB=itemdb
co o tym myslicie?? a i jeszcze 3 pytania w opisie pisze zeby subika wzmozic tzn jak to zrobic zeby nieutracic na jakosci dzwieku?? oraz jak gabka wygluszajaca rozmiescic tylko przy sciankach a i jaki proponujecie wzmacniacz mono do napedzania subika?? odpowiednio 150w lub 300w wedlug waszego zdania i doboru do glosnika (tylko podajcie schematy i wzor plytek oraz zeby ten wzmak sie nadawal do suba a nie jakies tam dziadostwo
pzdr i czekam na propozycje