Witam wszystkich
mam taki problem w tym samochodzie po włączeniu radia na wyświetlaczu wyświetla sie tylko error i niema żadnej reakcji co moze być przyczyną tego stanu dodam że radio jest oryginalne proszę o pomoc
mam taki problem w tym samochodzie po włączeniu radia na wyświetlaczu wyświetla sie tylko error i niema żadnej reakcji co moze być przyczyną tego stanu dodam że radio jest oryginalne proszę o pomoc