logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Renault Master – radio oryginalne wyświetla error i nie działa po włączeniu

staszekk7 02 Cze 2006 17:07 9462 3
REKLAMA
  • #1 2690257
    staszekk7
    Poziom 18  
    Posty: 454
    Pomógł: 9
    Ocena: 66
    Witam wszystkich
    mam taki problem w tym samochodzie po włączeniu radia na wyświetlaczu wyświetla sie tylko error i niema żadnej reakcji co moze być przyczyną tego stanu dodam że radio jest oryginalne proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2693058
    coderadio
    Spec od car audio
    Posty: 375
    Pomógł: 68
    Ocena: 52
    zostaly wpisane bledne kody i radio jest w stanie blokady, wlacz radio i zostaw wlaczone godzine lub dwie powinno ponownie zazadac kodu, jezeli masz kod to wtedy wpisz i powinno byc ok
  • #4 2693089
    staszekk7
    Poziom 18  
    Posty: 454
    Pomógł: 9
    Ocena: 66
    Witam
    Serdecznie dziękuje za podpowiedz tak zrobie może to pomoże dam znać za kilka godzin a jeśli to nie pomoże to co zrobić?
    Pozdrawiam

    Dodano po 1 [minuty]:

    może jeszcze poprosze o informacje jak w tym radiu wprowadzać kod i czym zatwierdzać

    Dodano po 2 [godziny] 22 [minuty]:

    Sytuacja wygląda tak po niecałej godzinie od włączenia radia error zniknoł i pokazały się zera ale po wprowadzeniu kodu i zatwierdzeniu przyciskiem 6 niestety wyskoczył zpowrotem error więc niewiem czy mam zły kod do tego radia czy żle coś robie
REKLAMA