Podłączyłem kabel od providera : adres mam : 85.198.xxx.yyy i chciałbym rozdzielić ten sygnał na jeszcze dwa . Ale router po wpisaniu :http://192.168.1.1 nie zgłasza się więc nie wiem jak go skonfigurować .
Mam już drugi model tego routera , ponieważ pierwszy po wpisaniu adresu jak wyżej - chciał bym zrobił upgrade . I ściągnąłem plik , ale się nie fleshował do końca więc go oddałem . Teraz mam drugi taki sam i nie wiem co dalej . Mój provider ma DHCP i IP po MACu karty . Ale ten router potrafi sklonować adres karty . Zrobiłem to w poprzednim modelu . Dostałem się po adresie :192.168.1.1 do routera i poustwiałem tak że do WLAN dałem internet a do pierwszego podłączyłem komp. i sygnał przechodził przez router - internet działał ale nie potrafiłem na pozostałych trzech wyjściach ustawić kart dla wifi . Jedną mam na USB , drugą na PCIMCIA ( T-sinus 111 i 154- Niemiecki Telecom) a potem jak chciałem zmienić coś w konfiguracjach to po wpisamiu "192.168.1.1 wupisywał ,że trzeba upgrade - więc go oddałem . Teraz mam ten sam model i nie potrafię wejść do ustawiem po podaniu powyższego adresu .
Z sieciówki jestem cienki , więc proszę o wyrozumiałe wytłumaczenie co mam zrobić by to zagrało !
W tyn routerze jest reset - ale nie wiem po co ?
help me , please ! [/b]
Mam już drugi model tego routera , ponieważ pierwszy po wpisaniu adresu jak wyżej - chciał bym zrobił upgrade . I ściągnąłem plik , ale się nie fleshował do końca więc go oddałem . Teraz mam drugi taki sam i nie wiem co dalej . Mój provider ma DHCP i IP po MACu karty . Ale ten router potrafi sklonować adres karty . Zrobiłem to w poprzednim modelu . Dostałem się po adresie :192.168.1.1 do routera i poustwiałem tak że do WLAN dałem internet a do pierwszego podłączyłem komp. i sygnał przechodził przez router - internet działał ale nie potrafiłem na pozostałych trzech wyjściach ustawić kart dla wifi . Jedną mam na USB , drugą na PCIMCIA ( T-sinus 111 i 154- Niemiecki Telecom) a potem jak chciałem zmienić coś w konfiguracjach to po wpisamiu "192.168.1.1 wupisywał ,że trzeba upgrade - więc go oddałem . Teraz mam ten sam model i nie potrafię wejść do ustawiem po podaniu powyższego adresu .
Z sieciówki jestem cienki , więc proszę o wyrozumiałe wytłumaczenie co mam zrobić by to zagrało !
W tyn routerze jest reset - ale nie wiem po co ?
help me , please ! [/b]