Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat volswagen 97`TDI-bagaznik problem

marlon.pl 03 Cze 2006 12:54 990 2
  • #1 03 Cze 2006 12:54
    marlon.pl
    Poziom 18  

Passat 97TDI posiadam ceentralny zamek tylko na klucz.Problem-nie moge zamknac bagaznika.Po wlozeniu klucza od strony kierowcy mozna zamknac wszytskie 4 drzwi za wyjatkiem bagaznika.Wazna uwaga-nie uzywam zamka od strony pasazera chyba jest cos w srodku nie moge wlozyc klucza,czy moze to byc cos wspolnego? Po wlozeniu klucza do bagaznika mozna zamknac i otworzyc 4 drzwi rowniez za wyjatkiem bagznika.Pomozcie prosze gdzie szukac co sprawdzic.:cry:

0 2
  • #2 03 Cze 2006 13:54
    vikernes
    Poziom 9  

moze to nie fachowa porada ale ...

oliwka psiknij w zamek bagaznika

tez napocilem sie z moim zamkiem, rozberalem go i zlozylem i dzialal do czasu ... pozniej nasmarowalem go i dziala bez problemu a objawy byly podobne ...

nie wiem cyz zauwazyles ale jak zamkniesz bagaznik osobno i pozniej jeszcze centralnym zamkiem to ponowne otworzenie cz nie otworzy bagaznika :)

pozdrawiam i zycze powodzenia

0
  • #3 03 Cze 2006 15:36
    KAR26
    Poziom 17  

Witam -to ze od pasażera nie możesz włożyć klucza do zamka to ja też to mam w samochodzie i jeszcze nie napisałeś czy masz centralny pneumatyczny czy elektryczny? ,a to że nie możesz bagaznika zamknąc przez centralny(a kluczykiem sie nie da zamknąc po przez zamek w bagażniku) to najpierw popatż czy dochodzi napiecie do silnika(jeśli masz centralny elektryczny) bo połaczenie z centralką jest , najczęstża awarią jest złamanie sie przewodów w miejscach gdzie sie zginają , ale najlepszym sposobem to bedzie zdjąć osłone w bagażniku i przekrecając kluczykiem w bagazniku zobaczysz dokładnie czy rygiel sie obraca z kluczykiem .

0