Witam czy ktoś wie jak tą centralke podłączyć? Do emulatora mam schemat a do centralki Zavoli nigdzie nie moge znalezc.Posiadam auto Chrysler Voyager 94 r 3.0l.Instalacja byłą wczesnuiej podłaczona ale ktos ja odłączył w warsztacie bo naprawiana była elektryka i teraz nie wiem jak to podłączyć.Czy ktos wie jaka jest kolejośc wtrysiwaczy w tym aucie i mógłby mi to napisac?
Dodano po 3 [godziny] 4 [minuty]:
jesli nikt nie ma schematu do tego to moze po kolorach przewodów bedzie mógł mi powiedzieć co jest do czego? Z centralki wychodzą 2 wiązkii są w nich takie przewody w pierwszej tylko dwa przewody zielony i czerwony a w drugiej fioletowy szary dwa zółte i niebieski z żółtym paskiem.
Dodano po 3 [godziny] 4 [minuty]:
jesli nikt nie ma schematu do tego to moze po kolorach przewodów bedzie mógł mi powiedzieć co jest do czego? Z centralki wychodzą 2 wiązkii są w nich takie przewody w pierwszej tylko dwa przewody zielony i czerwony a w drugiej fioletowy szary dwa zółte i niebieski z żółtym paskiem.