logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Centralka Zavoli CO.RE. GAS 400 i emulator wtrysków Lecho E6

Bimer535 04 Cze 2006 16:16 2471 0
REKLAMA
  • #1 2696728
    Bimer535
    Poziom 21  
    Posty: 454
    Pomógł: 33
    Ocena: 111
    Witam czy ktoś wie jak tą centralke podłączyć? Do emulatora mam schemat a do centralki Zavoli nigdzie nie moge znalezc.Posiadam auto Chrysler Voyager 94 r 3.0l.Instalacja byłą wczesnuiej podłaczona ale ktos ja odłączył w warsztacie bo naprawiana była elektryka i teraz nie wiem jak to podłączyć.Czy ktos wie jaka jest kolejośc wtrysiwaczy w tym aucie i mógłby mi to napisac?

    Dodano po 3 [godziny] 4 [minuty]:

    jesli nikt nie ma schematu do tego to moze po kolorach przewodów bedzie mógł mi powiedzieć co jest do czego? Z centralki wychodzą 2 wiązkii są w nich takie przewody w pierwszej tylko dwa przewody zielony i czerwony a w drugiej fioletowy szary dwa zółte i niebieski z żółtym paskiem.
  • REKLAMA
REKLAMA