logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Programy do wypalania etykiet na DVD NEC 4571A z FlashLabel

WojtekCTL 04 Cze 2006 17:51 1904 4
REKLAMA
  • #1 2697088
    WojtekCTL
    Poziom 16  
    Posty: 279
    Ocena: 12
    Zakupiłem nagrywarkę DVD NEC 4571A, która to ma możliwość wypalania etykiet na płytach (tzw. niebieskie, dostępne obecnie FUJIFILM).
    Jak mi wiadomo oprócz NERO z opcją Flashlabel podobno są jeszcze jakieś inne programiki obsługujące tą funkcję.
    Czy ktoś spotkał się z tym tematem ?
    Za zainteresowanie tematem dziękuję z góry.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2697182
    volter
    Poziom 19  
    Posty: 308
    Pomógł: 23
    Ocena: 10
    No z tego co ja wiem to właśnie przez NERO można wypalać etykiety i nie spotkałem się z innym programem do tego.
  • REKLAMA
  • #3 2697422
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #4 2936413
    Esiaczek
    Poziom 16  
    Posty: 284
    Pomógł: 12
    Ocena: 7
    1. Kurcze, znajdzie sie ktoś, kto podzieli sie tym nero ? U mnie sprzedadzą tegp nero tylko z nagrywarką, a ja nagrywarke kupiłem na giełdzie i nie wiedziałem, że bedą takie problemy z oprogramowaniem.

    2. Czy Label flash wypala etykiety też na płytach CD ?

    3. Czy na dysku DVD-RW, jeśli sie wypali grafike na stronie danych, czy można ją zwyczajnie wyczyścić wolnym czyścicielem płyt DVD-RW ?
  • #5 2936856
    krzywy105
    Poziom 12  
    Posty: 28
    Pomógł: 2
    Ocena: 1
    z tego co wiem to nie ma dostepnych dyskow cd pod labelflash.
REKLAMA