Zakupiłem nagrywarkę DVD NEC 4571A, która to ma możliwość wypalania etykiet na płytach (tzw. niebieskie, dostępne obecnie FUJIFILM).
Jak mi wiadomo oprócz NERO z opcją Flashlabel podobno są jeszcze jakieś inne programiki obsługujące tą funkcję.
Czy ktoś spotkał się z tym tematem ?
Za zainteresowanie tematem dziękuję z góry.
Pozdrawiam
Jak mi wiadomo oprócz NERO z opcją Flashlabel podobno są jeszcze jakieś inne programiki obsługujące tą funkcję.
Czy ktoś spotkał się z tym tematem ?
Za zainteresowanie tematem dziękuję z góry.
Pozdrawiam