logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Polar Gracja PDG 585 - zablokowane drzwiczki po wymianie programatora

michal_m 05 Cze 2006 08:19 4843 4
REKLAMA
  • #1 2698874
    michal_m
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam!
    Wymieniłem ostatnio programator w mojej pralce PDG 585 (stary powodował zwarcie). Myślę, że nic nie pokręciłem, przepinałem przewody kolejno w te same miejsca. Mam jednak problem. Nie mogę otworzyć drzwiczek pralki. Są zablokowane na stałe. Nie wiem czy przed wymianą programatora można je było otworzyć bo nie sprawdzałem. Niby wszystko działa, a po zakończeniu programów i wyłączeniu pralki nie można otworzyć drzwiczek. Jak działa to zabezpieczenie, skoro nie odpuszcza po odłączeniu zasilania (wyjęta wtyczka z gniazdka). Czy to ja pokręciłem coś przy programatorze, czy może przy zwarciu skleiły się styki stycznika w tej blokadzie? Jak otworzyć te drzwiczki, żeby nie popsuć zbyt wiele?
    Z góry dziękuję za wszystkie rady.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2698935
    jesta19
    Poziom 24  
    Posty: 711
    Pomógł: 56
    Ocena: 69
    masz "spalona"blokade drzwi.W takich przypadkach zawsze wylamywalem blokade(i tak z niej nic)
  • REKLAMA
  • #3 2698969
    michal_m
    Poziom 2  
    Posty: 2
    W takich przypadkach zawsze wylamywalem blokade(i tak z niej nic)[/quote]

    Tylko jak ją wyłamać, żeby nie uszkodzć zaczepu w drzwiczkach?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 2699008
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #5 2708760
    elektro-dom
    Poziom 23  
    Posty: 497
    Pomógł: 58
    Ocena: 299
    Coś mi się wydaje, że to nie programator powodował to zwarcie, tylko ta nieszczęsna blokada :)
REKLAMA