Witam
chciałem się spytać który jest te. lepszy motorola v3 czy sony ericsson k700i. Czy bym mugł prosić o parametry a jeszcze chciałem się spytać czy motorola v3 ma wejście na karte pamięci jak tak to na jaką z góry dziękuje
chciałem się spytać który jest te. lepszy motorola v3 czy sony ericsson k700i. Czy bym mugł prosić o parametry a jeszcze chciałem się spytać czy motorola v3 ma wejście na karte pamięci jak tak to na jaką z góry dziękuje