witam
Mam taki problem nie mogę załączyć odbiornika
gdy włożę wtyczkę do gniazdka na krótko zapala się dioda w tv i zaraz gaśnie po kilkunastu próbach (wkładam i wyciągam wtyczkę z gniazdka) w końcu udaje się włączyć telewizor .
wydaje mi się że, to może wina jakiegoś kondensatora podtrzymującego prace przekażnika .nie mam pojęcia co sprawdzałem wyłącznik i jest w porządku .
bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam
Mam taki problem nie mogę załączyć odbiornika
gdy włożę wtyczkę do gniazdka na krótko zapala się dioda w tv i zaraz gaśnie po kilkunastu próbach (wkładam i wyciągam wtyczkę z gniazdka) w końcu udaje się włączyć telewizor .
wydaje mi się że, to może wina jakiegoś kondensatora podtrzymującego prace przekażnika .nie mam pojęcia co sprawdzałem wyłącznik i jest w porządku .
bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam