Witam !
Czy Ktoś z Kolegów przerabiał DVD Panasonic S-29 w celu dodatkowego odtwarzania w formacie DiviX ?
Takie odtwarzanie [ DiviX ] ma typ S-295.
Czy jest to możliwe i opłacalne ? Nie mam w ogóle do w/w sprzętu schematów, aby porównać .
Pozdrawiam !
Czy Ktoś z Kolegów przerabiał DVD Panasonic S-29 w celu dodatkowego odtwarzania w formacie DiviX ?
Takie odtwarzanie [ DiviX ] ma typ S-295.
Czy jest to możliwe i opłacalne ? Nie mam w ogóle do w/w sprzętu schematów, aby porównać .
Pozdrawiam !