Mam do was pytanie odnosnie polaczenia w/w urzadzen za pomoca kabla SCART - SVHS.
Opis problemu :
Jakis czas temu zakupilem kabel ( SCART - S VIDEO ) z mozliwoscia zmiany ( IN , OUT ). Po podlaczeniu urzadzen okazalo sie ze obraz na projektorze jest bardzo ciemny oraz niektore kolory zostaja nadmiernie wyostrzone np. twarze zawodnikow podczas meczu.
Problem powtarza sie gdy podlaczam dekoder do telewizora rowniez kablem SCART - SVHS.
Problem nie pojawia sie gdy lacze projektor kablem SVHS - SVHS z DVD.
Mam wiec pytanie czy jest to wina dekodera czy moze kabla , a moze zapomnialem o jakies przejsciowce ?
Pozdrawiam Tomasz
Opis problemu :
Jakis czas temu zakupilem kabel ( SCART - S VIDEO ) z mozliwoscia zmiany ( IN , OUT ). Po podlaczeniu urzadzen okazalo sie ze obraz na projektorze jest bardzo ciemny oraz niektore kolory zostaja nadmiernie wyostrzone np. twarze zawodnikow podczas meczu.
Problem powtarza sie gdy podlaczam dekoder do telewizora rowniez kablem SCART - SVHS.
Problem nie pojawia sie gdy lacze projektor kablem SVHS - SVHS z DVD.
Mam wiec pytanie czy jest to wina dekodera czy moze kabla , a moze zapomnialem o jakies przejsciowce ?
Pozdrawiam Tomasz