Witam! Mam kilka pytan dotyczacych zgrywania obrazu z kamery analogowej przez karte TV na kompa.
1. Jaki jest najlpeszy program do tego przeznaczony?
2. Jak polaczyc kablami kamerke z kompem(kamerka ma: 2xcinch(A i V) i S-VIDEO a karta TV, s-video, chinch video, audio in,out) Ja mam kable: chinch->chinch, miniJACK->miniJACK, chinch->miniJACK.
Nagrywalem obraz z TV programem dolaczonym do karty, ale nie dosc ze nie mialem dzwieku, to jeszcze kilka sekund mialo prawie 200MB!! :/
z gory dzieki i pozdrawiam
1. Jaki jest najlpeszy program do tego przeznaczony?
2. Jak polaczyc kablami kamerke z kompem(kamerka ma: 2xcinch(A i V) i S-VIDEO a karta TV, s-video, chinch video, audio in,out) Ja mam kable: chinch->chinch, miniJACK->miniJACK, chinch->miniJACK.
Nagrywalem obraz z TV programem dolaczonym do karty, ale nie dosc ze nie mialem dzwieku, to jeszcze kilka sekund mialo prawie 200MB!! :/
z gory dzieki i pozdrawiam