Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programy serwisowe typu AutoData, Workshop (info-tech)...

09 Jun 2006 17:54 105109 18
  • Level 1  
    Witam serdecznie!

Mam takie ciekawe pytanie odnosnie tego dzialu, choc niewiem dokladnie czy dobrze zrobilem, ale tak czy inaczej czy procz popularnego Autodata oraz Workshop sa inne programy typu diagnostyczne, serwisowe, ktore sa uzywane w np. auto naprawach?

Sa jakies inne programy?

I ostatnie pytanie, skad mozna pobrac z sieci oprogramowanie Info-tech Workshop najnowsza wersje?

Pozdrawiam Wszytkich.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Level 12  
    Wszyscy szukaja infotecha bo jest duzo lepszy od autodaty najlepiej szukac w programach p2p pozdro
  • Level 16  
    albo u mnie mam wersję

2002r

2004r 2CD

2005 3 CD

PZDR
  • Level 11  
    Mam AutoDate 2004 jak cos to piszcie.
  • Level 13  
    Witam
    Ja mam info tech ale nie powiedziałbym że jest taki dobry.
  • Level 18  
    kornik18704 wrote:
    Wszyscy szukaja infotecha bo jest duzo lepszy od autodaty najlepiej szukac w programach p2p pozdrawiam

Mam i to i to i nie mogę jednoznacznie stwierdzić ,ponieważ zdażają się sytuacje że jest jakies auto z opisem w iednym programiku a nie ma w drugim i na odwrót . Chcąć coś robic trza miec i to i to i wiele innych.
  • Level 17  
    tu się zgadzam z zibi

ale jakby ktoś miał infotecha, workshopa czy jak tam je kto zwał, ale tylko ostatniego na 3cd
    oraz
    autodatę 2,16 lub 3.16 z językiem angielskim (lub same pliki z pierwszej płyty język angielski)
    to bardzo prosze o info.

jak kogoś interesuje to mam ostatnią autodatę ale w paru europejskich językach bez angielskiego.

POZDRAWIAM
  • Level 26  
    Chciał bym tylko dodać iż Autodata 2006 jest obecnie na mule ;)
  • Level 17  
    witam
    na emule może i jest ale na parę plików ściągniętych ani jedna wersja nie działa
    udało ci się ściągnąć?

mam 2.15 zczepioną z 2.16
    ale pełna po niemiecku a angielski jest wybiórczo.

ściągam 3.16 zobaczymy

jak trafiłeś wersję ok daj info na pw
  • Level 12  
    Mam Autodate 2005 i podczas instalacji woła o druga płytkę "Place the CD2 in drive C :and choose OK " nie pomaga zamontowanie drugiej płytki w wirtualnym napędzie ,na niej jest plik "GRAPHICS" Jak uruchomic ten program ?
  • Level 15  
    Możesz zainstalować z dysku twardego np. jak chcesz instalować na C: to skopiuj obie płyty na D: lub E: zachowując struktóry katalogów i stąd instaluj.Działa przy 2.15 a przy innych nie wiem ale powinno.

RP
  • Level 12  
    Nie pomogło! Cały czas wyskakuje mi ten komunikat "Place the CD2 in drive C :and choose OK " i nie da się dokończyc instalacji!
  • Level 17  
    no to może uszkodzona jest płyta
    albo inaczej
    dane na płycie

z wirtuala czy cd musi działać.
    jeżeli instalujesz tak że dane z drugiej płyty nie będą zapisane na dysku tylko odczyt z płyty, to instalator potrzebuje tylko ją zatwiedzić że masz. Wkładasz na chwilkę i zaraz program mówi żeby włożyć cd1
    tak powinno być
  • Level 15  
    Najlepiej ściągnij jeszcze raz "poprawną" wersję CD1
    i musi być wszystko ok.
    RP
  • Level 12  
    Możliwe że są uszkodzone pliki ,montuje w Daemon Tools albo Akohol 120 ,ale nie idzie dokończyc instalacji ,woła cd2 ,niby plik torrent ,powinno byc ok!
  • Level 12  
    Płyta 1 i 2 Autodaty to plik NRG ,Próbuje zmienic na iso programem PowerISO ale jakoś mi nie wychodzi !Otwieram plik przez paweriso ale w srodku jest i tak plik nrg,Może coś robię nie tak ?Powinien się zainstalowac program jeżeli są pliki w formacie nrg?
  • Level 15  
    Daemon Tools na 100% obsługuje pliki .nrg.
    Konwersja w PowerISO:albo poprzez File>Save as...
    albo z menu kontekstowego PowerISO>Add to image file i wybierasz
    albo .iso albo .bin albo .daa.

A jaka wersja programu ?

Pozdr
    Radek