Witam
Meczylem sie z tym i nie wiem, co jest grane. Po podlaczeniu silownika
i zasilania sterownik ustawia sie w pozycji brama otwarta i sygnalizuje
to lampa otwarcia bramy, nie moge zaprogramowac pilota choc plytka
od nadajnika sygnalizuje reakcje na piiloty wiec powinno dzialac, Nie
idzie bramy otworzyc ani zmaknac.
Co jest nie tak. Pozdrawiam
Pisownia! Regulamin p.15. [Mirek Z.]
Meczylem sie z tym i nie wiem, co jest grane. Po podlaczeniu silownika
i zasilania sterownik ustawia sie w pozycji brama otwarta i sygnalizuje
to lampa otwarcia bramy, nie moge zaprogramowac pilota choc plytka
od nadajnika sygnalizuje reakcje na piiloty wiec powinno dzialac, Nie
idzie bramy otworzyc ani zmaknac.
Co jest nie tak. Pozdrawiam
Pisownia! Regulamin p.15. [Mirek Z.]