Witam, mam kłopot z tym TV.Problem polega na tym,że gdy włączę TV po około 2 minutach uszkadza się tranzystor linni a czasem i pada tranzystor na przetwornicy .Napięcie +B jest 146V, napięcia są prawidłowe.Wymieniłem scalak w przetwornicy.Czy pomimo, że obraz pojawia się trafopowielacz może obciążać tranzystor na tyle by go uszkodzić ?
Proszę o poradę by uporać się z tym kłopotem.
Pozdrawiam.
Proszę o poradę by uporać się z tym kłopotem.
Pozdrawiam.