Witam!!!
Mam problem, a mianowicie chcę podłączyć do radia samochodowego głośniki od wieży. Mają 5W i 4 ohmy. Mam jeszcze inne, ale na nich nic nie jest napisane (rozbierałem je z obudów). Na radiu mam napisane MAX POWER OUTPUT 2x25W. Czy da radę jakoś to podłączyć bez dodatkowych kosztów (wzmacniacz, itp.)? Jak obliczyć jakie głośniki pasują do odpowiedniego odtwarzacza, mając dane: moc w Wattach i opór?
Bardzo proszęo pomoc !
Z góry dzięki!!!
Mam problem, a mianowicie chcę podłączyć do radia samochodowego głośniki od wieży. Mają 5W i 4 ohmy. Mam jeszcze inne, ale na nich nic nie jest napisane (rozbierałem je z obudów). Na radiu mam napisane MAX POWER OUTPUT 2x25W. Czy da radę jakoś to podłączyć bez dodatkowych kosztów (wzmacniacz, itp.)? Jak obliczyć jakie głośniki pasują do odpowiedniego odtwarzacza, mając dane: moc w Wattach i opór?
Bardzo proszęo pomoc !
Z góry dzięki!!!