Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Panasonic Colour TV TX-29AS10P - miesza przyciski

13 Cze 2006 11:55 1481 6
  • Poziom 2  
    Witam. Mam następujący problem z pilotem do Panasonica Colour TV TX-29AS10P. Gdy chce zrobić nim głośniej w 80% przypadków wskakuje mi program 2 .. gdy tak sie stanie to musze trzymac dalej wcisniety przycisk zwiększania głośności i wtedy na tym 2 programie jest glosniej. Dopiero przelanczam na program który chce ogladac. Mam nadzieje ze wytłumaczylem w miare jasno...

Problem jest strasznie denerwujący... co jest tego przyczyna??

dzięki za informacje i możliwe solucje

pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Być może że to wina pilota wyczyścić zobaczyć czy nie robi zwarcia(pilot oczywiście orginał i od tego modelu) ale jest też możliwość że to wina odbiornika.
  • Poziom 17  
    Po wymyciu
    klawiatury sprawdź , czy baterie sa dobre.
  • Poziom 18  
    Stawiam na słabe baterie w pilocie. :)

Pozdrowionka
    Tomko
  • Poziom 11  
    w 90% wina jest w pilocie zanieczyszczona klawiatura , rozbiez i dokladnie oczysc , powinno byc ok
  • Spec od TV
    jak nie pomoże czyszczenie pilocika to jeżeli jesteś właścicielem tego tv to wyłącz go wyłącznikiem sieciowym czyli zrestartuj procek i pamięć (nie na zasadzie włącz/wyłącz tylko odczekaj parę minut między wyłączeniem a załaczeniem!!!) a jak to nie pomoże i np. drugi oryginalny pilot do TEGO MODELU PANASONICA (a nie "uniwersał" za 15 czy nawet 25zł.) też nie pomoże to masz problem z prockiem, został zajeżdżony na śmierć!!! a w takim wypadku do serwisu i to szybko bo może skończy sie tylko na pamieci?,(przepraszam że potraktowałem Cię ja laika jeżeli jesteś serwisantem, ale chyba nie... ), powodzenia, pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Witam. Usterka występuje w pilocie. Sposób jej usunięcia przez niewielką modyfikację układu elektroniki pilota znajdziesz w bazie podforum schematy tv. Pozdrawiam