Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rapidshare: jak ominąć limity?

14 Cze 2006 17:55 1837 14
  • Poziom 15  
    Mam pytanie czy można jakos ominąć oczekiwanie podczas ściągania z tej strony. Jeśli coś ściągne to następna rzecz moge ściagać dopiero po około godzinie. Jak to ominąć ???
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Jeżeli masz nesostrade to wystarczy że ją wyłączysz a następnie włączysz ponownie,jeżeli masz radiówke to niestety musisz czekać.
  • Poziom 15  
    No to niestety muszę czekać bo mam radiówkę. No mówi sie trudno.
  • Poziom 22  
    witam
    jest taki program o nazwie Universal Share Downloader v1.3 do sciągania plików z tego typu stronek słyszałem ze omija czasówke ale u mnie to nie działa , ledwo co działa na rapidshare juz lepiej działa na mu
  • Poziom 12  
    Mozna sprubowac z progsem Steganos Internet Anonymous chyba tak się nazywa ten progs.No i on według ustawionego zegara zmienia nasz IP np. co 10sec :D .Poprostu przepuszcza nas przez serwery zagraniczne ;) .
  • Poziom 20  
    Tak, ale tak się dzieje tylko jeśli mamy zewnętrzny IP. W przeciwnym razie nic z tego, bo router i tak ma swój adres IP.
  • Poziom 12  
    Ja mam wewnetrzny adres IP i mi to działa :D .
  • Poziom 20  
    A jakiego programu używasz?
  • Poziom 20  
    Niestety to nie działa... Faktycznie licznik dochodzi do zera. Ale po wpisaniu właściwego tokena, wyskakuje invalid session.
  • Poziom 15  
    No ta strona co Diabolix podałeś jest całkiem całkiem tylko mam jeden problem. jak wchodzi na rapida i juz odliczy około zawsze 50 s. to brakuje jednego znaku w kodzie który trzeba wpisać.
  • Poziom 12  
    Cytat:
    brakuje jednego znaku w kodzie który trzeba wpisać.

No to bez kodu ani rusz :/ i ZONK .
  • Poziom 15  
    No ZONK i to straszny. Przeszukałem internet i znalazłem pare programów do omijania oczekiwania ale żaden u mnie nie działa. I musze czekać żeby coś ściągnąć.
  • Poziom 16  
    Czekanie to i tak mniejsza.. ja mam zawsze Invalid session i nic pobrać nie mogę...
  • Poziom 20  
    To chyba dla tego, że plik jest pobierany z innego serwera, niż na którym jest trone. W tedy system, sprawdza IP i wyskakuje błąd...:cry: