Poszukuję pomocy w zaprogramowaniu ATMEGA32 w Bascomie. Schemat wyświetlacza do analizatora i program na poniższej streonie.
http://www.qsl.net/pa3ckr/bascom%20and%20avr/iw3hev/index.html
Jack
http://www.qsl.net/pa3ckr/bascom%20and%20avr/iw3hev/index.html
Jack