Witam, Tworze urządzenie które ma komunikować sie z USB na zasadzie takiej, iż ma pobierać dane wysyłane przez USB, potem wyświetlać pobrane dane na LCD. Nigdy nie używalem USB w projektach. Czy wykożystać do tej komnikacji AT90USB1287? czy ktoś go kiedyś używał? czy może lepiej jakiś procek zwykły ATMELA i układ FTDI?? Proszę o rade.