Mój monitor firmy LG zawariował. Problem jest taki: rozdzielczośc ustawiona w sterownikach nvidi to 1024/768 natomiast monitor w swoim meni informuje że rozdzielczoś wynosi 640/480. kolory stały się jakby wypalone z nadmiarem czerieni. a główny problem polega na tym że monitor sobie zmniejszył obszar wyświetlania tzn zostawia czarne paski z karzdego boku i nie da się tego zmienić ustawieniami monitora:(. Zgóry dziękuje za pomoc!