Witam.
W moje ręce dostał się monitor LG Flatron 720P. Piewszy problem jest taki że przy rozdzielczości 1024*768 lewa część ekranu jest zwężona (literki zauważalnie węższe od tych na środku obszaru wyświetlania). Nie powiększają się symetrycznie. Dojdą do normalnych rozmiarów jakieś 3 cm od lewej strony i wszystko wygląda dobrze. Kolejną sprawą jest ustawienie geometrii ekranu. Graniczy wręcz z cudem. Po 30 min. spędzonych przy monitorze nie dałem rady ustawić zadowalających mnie parametrów.
Większym problemem jest dla mnie zwężenie w lewej części.
Z góry dzięki za odpowiedź
W moje ręce dostał się monitor LG Flatron 720P. Piewszy problem jest taki że przy rozdzielczości 1024*768 lewa część ekranu jest zwężona (literki zauważalnie węższe od tych na środku obszaru wyświetlania). Nie powiększają się symetrycznie. Dojdą do normalnych rozmiarów jakieś 3 cm od lewej strony i wszystko wygląda dobrze. Kolejną sprawą jest ustawienie geometrii ekranu. Graniczy wręcz z cudem. Po 30 min. spędzonych przy monitorze nie dałem rady ustawić zadowalających mnie parametrów.
Większym problemem jest dla mnie zwężenie w lewej części.
Z góry dzięki za odpowiedź