logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kody błędów opel omega. Gdzie jest złącze diagnostyki?

tronix50 21 Cze 2006 07:32 7364 4
REKLAMA
  • #1 2748870
    tronix50
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 27
    mam pytanko,gdzie jest złącze do diagnostyki i w które punkty wejść,aby odczytać kody błyskowe w Oplu Omega 2,0l, z roku 1988? benzyna.
    Bardzo proszę o podpowiedź.wszystkim dzięki z góry.
  • REKLAMA
  • #2 2748886
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 2748910
    tronix50
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 27
    Jeszcze raz,aby nie uszkodzić.zewrzeć styki A i B, włączyć stacyjkę i odczytać,czy dobrze rozumię?Przepraszam za tak może głupie pytanie,ale mam nissana, a tam inaczej się odczytuje.
  • REKLAMA
  • #4 2748957
    leinadzs
    Poziom 27  
    Posty: 974
    Pomógł: 61
    Ocena: 143
    Tak, dobrze rozumiesz
  • #5 3573002
    tronix50
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 27
    dziękuję-znalazłem,przepraszam,że nie zakończyłem tematu,teraz kończę.
REKLAMA