Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wzmocnić sygnał WIRELESS?

TARLEC 21 Jun 2006 19:13 2851 6
    TARLEC
    Level 2  
    KORZYSTAM Z INTERNETU PRZEZ WIRELESS LECZ NIE W KAZDYM POMIESZCZENIU MIESZKANIA MAM ZASIEG. CZY JEST MOZLIWOSC WZMOCNIENIA SYGNALU????????
    MaxFm
    Level 22  
    Wiecej szczegołów !!! jak masz podłaczony ten net ? jaka odległośc od bazy? czy sa przeszkody? jaki sprzet masz ?
    ger56
    Level 18  
    mocniejsza karta odbiorcza lub mocniejszy nadajnik, sciany mocno tlumia trzeba to wziasc pod uwage
    TARLEC
    Level 2  
    SPRAWA WYGLADA NASTEPUJACA
    KORZYSTAM Z CZYJEJS NIE ZABEZPIECZONEJ LINII
    I OGOLNIE NIE WIEM GDZIE NADAJNIK SIE ZNAJDUJE
    BEDE PROBOWAL POGADAC Z SASIADAMI I SIE CZEGOS DOWIEDZIEC ODNOSNIE LOKALIZACJI NADAJNIKA
    MAM TYLKO PYTANIE CZY WYSTEPUJA MOZE WZMACNIACZE ODBIERANEGO SYGNALU
    KORZYSTAM Z LAPTOPA WIEC ZADNA ANTENA CHYBA W GRE NIE WCHODZI?
    MaxFm
    Level 22  
    TARLEC wrote:
    KORZYSTAM Z CZYJEJS NIE ZABEZPIECZONEJ LINII

ojjj nieładnie :|
    TARLEC wrote:
    CZY WYSTEPUJA MOZE WZMACNIACZE ODBIERANEGO SYGNALU

wystepuje ale zwroc uwage na to, że ant. wifi oprocz odbierania takze wysyła sygnał i w przypadku uzycia wzmaka zasiejesz cały eter w poblizu. Tak czy owak wzmakom mowimy NIE!
    TARLEC wrote:
    KORZYSTAM Z LAPTOPA WIEC ZADNA ANTENA CHYBA W GRE NIE WCHODZI?

nie ? a dlaczego ?? przeciez sa karty z wyjsciami na ant. zewn. :|
    TARLEC
    Level 2  
    TAK OWSZEM SA KARTY ALE JA MAM KARTE BEZ MOZLIWOSCI PODLĄCZENIA ANTENY ZEWNĘTRZNEJ A CHOCIZBY ZE WZGLEDU NA GWARANCJE KOMPUTERA NIE CHCE JEJ WYMIENIAC O ILE WOGÓLE TAKA MOZLIWOSC ISTNIEJE GDYZ JEST TO WBUDOWANA KARTA SIECIOWA
    manujlo
    Level 14  
    ojej ale wzmacniaka i tak nie podlczysz do wbudowanej karty poniewaz wzamcniak i tak musi byc podlaczony do wejscia w karcie wi-fi i potem jeszcze do anteny jesli lapiesz jakis sygnal to znczy ze wystarczylaby ci zawykla anetana... jak nie masz wyjscia z wbudowanej to niestty nic nie zrobisz z tym jednak jest prosty spob kupic karte PCMICA z wejsciem na antene zwenetrza tylko uwazaj na modele ze slabą mocą (przyjmij sobie ze powinno to byc 100mVat) i jakas anene panelowa lub kierunkowa