Problem: ledwie widoczny raster w dodatku zawężony z obydwu stron po 15 cm.Bardzo mocno grzeje się HOT S 2000.Napięcie +B=135V.Pomierzyłem napięcia wychodzące z trafa w.n. i wydają się być prawidłowe.Z modulatora wychodzi 15V (i tu mam wątpliwosci).Pion O.K,fonia prawidłowa. Transformator W.N. mierzony przyrządem HR-a wykazuje jego sprawność.Proszę Szanownych Kolegów o sugestie.