Witam.
Mój problem jest następujacy:
Mam zainstalwoane AvrStudio 4.12 i najnowaszego WinAvr (chyba z kwietnia tego roku). Potrzebuje umieścić pare tablic w kodzie programu, wiec chciałem zastosowam biblioteke pgmspace.h ale po dodaniu jej do kompilacji poleceniem #include, i rozpoczęciu kompilacji AvrStudio zawiesza się. Okienko wykazuje brak odpowiedzi, poza tym przy następnym uruchomieniu tego samego projektu którego kompilacja sie nie udała po raz kolejny zawiesza sie Studio.
Miał może ktoś taki problem już?? Przeszukałem forum ale nie znalazłem nic takiego, poza tym mam dziwne wrażenie ze brakuje mi jakiejś biblioteki niezwiazanej z WinAvr czy Studiem, sprawdzałem to na dwoch kompach i wyniki mam te same czyli zawias.
Będe bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie odnośnie rozwiązania tego problemu.
Pozdrawiam.
Mój problem jest następujacy:
Mam zainstalwoane AvrStudio 4.12 i najnowaszego WinAvr (chyba z kwietnia tego roku). Potrzebuje umieścić pare tablic w kodzie programu, wiec chciałem zastosowam biblioteke pgmspace.h ale po dodaniu jej do kompilacji poleceniem #include, i rozpoczęciu kompilacji AvrStudio zawiesza się. Okienko wykazuje brak odpowiedzi, poza tym przy następnym uruchomieniu tego samego projektu którego kompilacja sie nie udała po raz kolejny zawiesza sie Studio.
Miał może ktoś taki problem już?? Przeszukałem forum ale nie znalazłem nic takiego, poza tym mam dziwne wrażenie ze brakuje mi jakiejś biblioteki niezwiazanej z WinAvr czy Studiem, sprawdzałem to na dwoch kompach i wyniki mam te same czyli zawias.
Będe bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie odnośnie rozwiązania tego problemu.
Pozdrawiam.