Witam!!
Wiem, że to staroć ale może możecie pomóc. Przy wypalaniu CDR z prędkością x8 przy 30 % zadania wystepuje błąd i opróżnia się bufor, na pręd. x4 sesja kończy się sukcesem ale nie można odczytać w odtwarzaczu audio (chodzi o nagrywanie CD-Audio) pozostaje tylko x2 .
Nie pomogło czyszczenie optyki.
OS Winxp Pro SP2 + łaty Nero 6.6.3. P4 1,5 Ghz /650MB/GF440Mx/HDD 20GB/HDD13GB/Płyta głowna MSI Fujitsu-Siemens
Wiem że to raczej jej koniec, ale może ktoś ma jakieś sugestie.
Z góry dziękuje
Pozdrawiam Dejf
Wiem, że to staroć ale może możecie pomóc. Przy wypalaniu CDR z prędkością x8 przy 30 % zadania wystepuje błąd i opróżnia się bufor, na pręd. x4 sesja kończy się sukcesem ale nie można odczytać w odtwarzaczu audio (chodzi o nagrywanie CD-Audio) pozostaje tylko x2 .
Nie pomogło czyszczenie optyki.
OS Winxp Pro SP2 + łaty Nero 6.6.3. P4 1,5 Ghz /650MB/GF440Mx/HDD 20GB/HDD13GB/Płyta głowna MSI Fujitsu-Siemens
Wiem że to raczej jej koniec, ale może ktoś ma jakieś sugestie.
Z góry dziękuje
Pozdrawiam Dejf