logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Błąd przy nagrywaniu CDR na LG 4/8/32 CED 8080B przy prędkości x8 i x4

dejf12 23 Cze 2006 12:44 798 2
REKLAMA
  • #1 2756100
    dejf12
    Poziom 11  
    Posty: 48
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Witam!!
    Wiem, że to staroć ale może możecie pomóc. Przy wypalaniu CDR z prędkością x8 przy 30 % zadania wystepuje błąd i opróżnia się bufor, na pręd. x4 sesja kończy się sukcesem ale nie można odczytać w odtwarzaczu audio (chodzi o nagrywanie CD-Audio) pozostaje tylko x2 .
    Nie pomogło czyszczenie optyki.
    OS Winxp Pro SP2 + łaty Nero 6.6.3. P4 1,5 Ghz /650MB/GF440Mx/HDD 20GB/HDD13GB/Płyta głowna MSI Fujitsu-Siemens
    Wiem że to raczej jej koniec, ale może ktoś ma jakieś sugestie.
    Z góry dziękuje

    Pozdrawiam Dejf
  • REKLAMA
  • #2 2756385
    Rudolf_
    Poziom 24  
    Posty: 601
    Pomógł: 44
    Ocena: 8
    ...laser się kończy...

    Niestety niebawem nawet x4 nie będziesz mógł nagrywać.

    Chociaż spróbuj jeszcze wymienić smar na prowadnicach pick-up'u lasera.
  • #3 2756465
    dejf12
    Poziom 11  
    Posty: 48
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    ... niestety prawda jest oczywista spróbuje jeszcze tegoco proponujesz , no cóż 5 lat ostrej eksploatacji i prawie 2 000 nagranych płyt to i tak wynik bardzo dobry.

    Dziękuje i pozdrawiam
REKLAMA