moze ktos zna ten telewizor.usterka wyglada w ten sposob ze telewizor zaczą szalec.jeden z przekaznikow chyba z rozmagnesowania sam sobie od czasu do czasu cykał i menu samo sie włączało.teraz już nie reaguje na pilota,dioda standby miga,a telewizor wyświetla menu.totalny zawias.wysokie i zasilacz sprawne.jest tam modul procesora to osobna plytka.czy jest uszkodzony ten modul czy moze inna przyczyna tej usterki.dodam jeszcze że w tym module jest pamiec 24c16.może ktoś miał podobne obiawy w takowym telewizorku.pozdro