logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sony KV-29LS60 – TV sam włącza menu, nie reaguje na pilota, miga dioda standby

kriss51 24 Cze 2006 12:15 2058 4
REKLAMA
  • #1 2759298
    kriss51
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5630
    Pomógł: 672
    Ocena: 481
    moze ktos zna ten telewizor.usterka wyglada w ten sposob ze telewizor zaczą szalec.jeden z przekaznikow chyba z rozmagnesowania sam sobie od czasu do czasu cykał i menu samo sie włączało.teraz już nie reaguje na pilota,dioda standby miga,a telewizor wyświetla menu.totalny zawias.wysokie i zasilacz sprawne.jest tam modul procesora to osobna plytka.czy jest uszkodzony ten modul czy moze inna przyczyna tej usterki.dodam jeszcze że w tym module jest pamiec 24c16.może ktoś miał podobne obiawy w takowym telewizorku.pozdro
  • REKLAMA
  • #2 2759318
    Krawczak
    Poziom 31  
    Posty: 1578
    Pomógł: 175
    Ocena: 50
    Witaj,przeleć lutownićą M-Board powinno pomóć Pozdr
  • REKLAMA
  • #3 2759365
    kriss51
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5630
    Pomógł: 672
    Ocena: 481
    to juz przelutowalem.dodam jeszcze ze przed chwila zmrozilem procek w tym module i telewizor chodzi jak nowy.teraz pytanie gdzie mozna kupic taki modul,bo nie wiem jak dlugo pochodzi.naszczescie to telewizor siostry wiec mam go pod reka.pozdro
  • REKLAMA
  • #4 2761084
    kubacki123
    Poziom 13  
    Posty: 35
    Pomógł: 5
    Ocena: 1
    Witaj na forum Szukaj wpisz Sony AE6B tam znajdziesz gdzie kupić mborda [Sonowiec]
  • Pomocny post
    #5 2761682
    na kozlowce
    Spec od TV
    Posty: 1302
    Pomógł: 145
    Ocena: 23
    masz do wymiany procesor z pamięcią włącznie!!! nie zostawiaj starej bo to się zawsze żle kończy,przepisuje sobie procek błędy, mozna ściągnąć wsad, lub jak jeszcze działa to spisać ustawienia z menu serw. i po wymianie zaprogramować od nowa. geometrię tak czy inaczej spisz - będziesz miał mniej roboty z ustawianiem, a ściągnięty wsad może mieć inne parametry geometrii, powodzenia, pozdrawiam
    ps.pewne procki w inter-chip lub akiss
REKLAMA