Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm GT-109 - potrzebny schemat podłączenia

29 Cze 2006 07:19 2668 2
  • Poziom 11  
    Witam,
    bardzo potrzebuję schemat podłączenia centrali alarmowej do samochodu model: GT-109, poniewarz po podłączeniu odrazu się uzbraja a po naciśnięciu przycisku na pilocie wchodzi w stan alarmowy. Najprawdopodobniej źle podłączyłem zasilanie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • OptexOptex
  • Poziom 13  
    Witam!
    Podlacze sie i prosze wszelkie informacje o alarmach serii GT (GT-31). Kupilem auto i nie mam pilotow, jedynie co to kluczyk, moze ktos mi zasugeruje czy mozna jakos te piloty dokodowac czy szkoda zachodu.
    Ciekawe jest to ze gdy zalacze kluczykiem alarm nic sie nie dzieje, nic nie swieci na centralce.
    Bardzo prosze o pomoc, shcematy, instrukcje i wszystko co tylko jest na temat alarmow gt.
    pzodrawiam
  • Poziom 11  
    Witam ponownie,
    schemat już zdobyłem natomiast jest po węgiersku. Jedyne co udało mi się ustalić to kolory przewodów, ale po podłączeniu centrali i co dziwne rozbrajaniu jej pilotem uruchamia się stan alarmowy.
    Ogólnie centrala wchodzi w stan czuwania i reaguje na czujniki ale gdy chcemy wyłączyć to odrazu przyjmuje to jako wyzwolenie.
    W opisie który ściągłem są opisane różne kombinacje podłączeń i pewnie sposób na Mój problem ale jak już wspomniałem instrukcja jest po węgiersku.
    Jeżeli ktoś potrafi to rozszyfrować to bym BARDZO PROSIŁ o pomoc.
    Załączniki: