Potrzebuję informacji jak wejść w tryb serwisowy w monitorze jak w temacie.
Próbowałem już chyba wszystkich kombinacji klawiszowych.
Próbowałem już chyba wszystkich kombinacji klawiszowych.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam