Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowanie radiem z kierownicy???????-vectra B

29 Cze 2006 13:53 2764 6
  • Poziom 9  
    Witam. Kupiłem sobie Vectre B i nie mam radia, a mam w kierownicy mozliwośc sterowania radiem. Czy każde radio, które kupie będę mógł sterować z kierownicy czy tylko oryginalne oplowskie. Prosze o odpowiedzi i ewentualne rady.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    z tego co wiem to raczej tylko oplowskie pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Da radę podłączyć większość nowych modeli radioodtwarzaczy firm ALpine, Pioneer, Blaupunkt i JVC. Oczywiście modele te muszą mieć możliwość podłączenia tego sterowania (jest to zawsze zaznaczone w opisie). Niestety nie ma tak , że od razu to zadziała - trzeba dokupić (w każdym przypadku) dodatkowy moduł komunikujący radio z samochodem. Koszt ok 160 - 200pln. Najlepiej zdać się na jakiś punkt Car Audio (jest możliwość wypróbowania) bo fachowcy z MM nie bardzo się w temacie orientują i często plotą bzdury.
    Oczywiście Sony da radę tak jak napisał Commor tylko cena nieco wyższa ale wyświetlacz działa wtedy też (tylko nie dajcie sobie wcisnąć modułu który nie obsługuje opisów mp3)
  • Poziom 9  
    ok. Dzięki za info i wskazówki. Pozdrawiam

Dodano po 3 [minuty]:

Dodano po 6 [minuty]: