Witam mam ciekawy problem, mianowicie mam asusa P4P800S-X, problem zaczął przy odpalaniu kompa wogole bylo ciemno na ekranie chociaz dioda monitora palila sie na zielono, na ekranie pokazywal sie dopiero zaladowany XPek, resetowalem BIOS zworką i bateryjką, i kiszka dalej ciemno. teraz przy odpalaniu kompa dwa razy mi piszczy Speaker bo bios chce ustawic date i godzine, wiec wciskam F1 pozniej ESC i ENTER i komp rusza dalej (ale nie widac nic na ekranie,a robie to juz z pamieci), i ogolnie obraz pojawia sie w momencie jak juz jest zaladowana WINDA XP. Ładowałem na eprom nowy bios i dalej jest ciemno przy odpalaniu. Za kazdym razem jak odpalam musze powtorzyc po omacku procedure wejscia do biosu i wyjscia i dopiero wtedy flop sie zapala i komp rusza ale i tak nic nie widac
Proszę o pomoc