Witam !
Na początku chcę napisać że głośniczki mi nieżle służą pomimo nie dużej mocy ale zato wykonane zostały z drewna no i cena skłoniła mnie do ich zakupu.Mineło już kawał czasu i tak sobie myśle nad poprawą ich dzwięku poprzez wymiane głośnikow w satelitkach nie wiem jakie tam są ale pewnie jakiś szerokopasmowe, średnica ich to 7,5 cm, jest rownież miejsce na jeden głośnik 5 cm,ktorego niema gdzie chce wmontować głośnik wysokotonowy. I tu moje pytanie czy to się opłaci,czy to ma jakiś sens jak tak to gdzie kupić głośniki i czy opłaca się wmontowywać jakieś zwrotnice. Przepraszam za tak dużo pytań ale nosiłem się z zamiarem zbudowania nowych satelitek ale te mi wzupełności wystarczą jedynie ten dzwięk brakuje mu świeżości.
Pozdro.
Na początku chcę napisać że głośniczki mi nieżle służą pomimo nie dużej mocy ale zato wykonane zostały z drewna no i cena skłoniła mnie do ich zakupu.Mineło już kawał czasu i tak sobie myśle nad poprawą ich dzwięku poprzez wymiane głośnikow w satelitkach nie wiem jakie tam są ale pewnie jakiś szerokopasmowe, średnica ich to 7,5 cm, jest rownież miejsce na jeden głośnik 5 cm,ktorego niema gdzie chce wmontować głośnik wysokotonowy. I tu moje pytanie czy to się opłaci,czy to ma jakiś sens jak tak to gdzie kupić głośniki i czy opłaca się wmontowywać jakieś zwrotnice. Przepraszam za tak dużo pytań ale nosiłem się z zamiarem zbudowania nowych satelitek ale te mi wzupełności wystarczą jedynie ten dzwięk brakuje mu świeżości.
Pozdro.