Mam wieżę i chodzi o to że jak włączam radio, cd czy magnetofon to dźwięk jest głośny. Natomiast jak idzie dźwięk z line out z komputera pod aux to dźwięk jest przynajmniej 2 razy cichszy. Chodzi mi o to czy to znaczy, że jest coś uszkodzone czy tak może wieża ta ma . Proszę o wytłumacznie mi fachowo co może być uszkodzone jeżeli jest. Czy końcówki mocy są odzielne do Aux co do reszty ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Moja wieża to MHC Bx-5.