pralka po wlozeniu prania i napelnieniu wody nie obraca w lewo ,prawo tylko kołysze.wszystko inne dziala normalnie,wirowanie rozniez dzila, pasek jest dobry
Z góry dziękuje
Z góry dziękuje
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam