Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagłośnienie VOLVO s60

mazi_gsm 03 Lip 2006 21:15 4818 3
  • #1 03 Lip 2006 21:15
    mazi_gsm
    Poziom 10  

Witam serdecznie!
    kupiłem niedawno Volvo S60 z 2002r. i ku mojemu zdziwieniu nie posiadam głosników w tylniej półce... są tylko 2 tweetery + 2 średnie tony w drzwiach przednich i 2 niskotonowe w tylnich. Miejsca w półce są elegancko przygotowane, wszystkie kabelki itp więc myślałem, że może ktoś sobie je wymontował, ale w sumie po co? :) żadnych śladów tam nie widać... ale wracając do tematu... Postanowiłem kupić sobie jakiś możliwie dobry komplecik i zamontować go w owe wnęki... Tyle, że mam mały dylemat... głośniki mają działać podłączone do radia wiec z mocą nie można przesadzać... chcę kupić jakiś niezły sprzęt, ale sam nie wiem co wybrać... czy woofer, czy 3-drożne? otwory montarzowe mają jakieś 18,5 cm, więc trzeba kupić 20cm głośniki... Bardzo proszę o poradę co byłoby dla mnie najlepsze. Zaznaczam że nie chcę wydać jakiejś wielkiej sumy... powiedzmy chcę zamknąć się w 300zł.

I jeszcze jedno... jeżeli miałby ktoś link do strony, na której są wypisane dane (wymiary i miejsce montarzu) głośników w volvo s60 to byłbym bardzo wdzięczny:) pozdrawiam

1 3
  • #4 04 Lip 2006 10:38
    sphinx_7
    Poziom 13  

najlepiej zadnych glosnikow na półkę nie dawaj. Głośniki na półce tylko pogorszą scene w samochodzie. Ale jak jestes uparty to daj glosniki srednio-niskotonowe, bez wysokotonówek.

0