Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek cl-05 i siłownik master???

05 Lip 2006 17:01 3231 5
  • Poziom 9  
    witam
    potrzebuje pomocy jak podlaczyc silownik master do tej centralki exus cl-05 a do niego slave i zeby to wszystko dzialalo
    na tej stronie jest schemat tego sterownika w formacie pdf (pobierz instrykcje)

http://www.mastertrade.pl/product_info.php?cPath=28_67&products_id=163

z gory dzieki za wszelka pomoc
  • Poziom 27  
    Jeśli chodzi ci o to aby master zamykał i otwierał pozostałe drzwi po przekręceniu kluczyka to ten sterownik nie posiada takiej możliwości. Natomiast jeżeli masz mastera i chcesz żeby chodził z pilota to podłącz tylko przewód niebieski i zielony wg schematu zrysunkiem siłownika. Podłączasz w ten sposób wszystkie siłowniki równolegle.
  • Poziom 18  
    Ta centralka nie ma wejść na które można podać sygnał sterujący, i rozwiązania są dwa - albo podłączyć wszystko zgodnie ze schematem drugim ale nie będzie możliwości otwierania centralnego kluczykiem albo dokupić sterownik centralnego taki najprostrzy za 20 złotych i dopiero jego wysterować impulsem masy ze sterownika bezprzewodowego zgodnie ze schematem pierwszym.
  • Poziom 9  
    mam jeszcze jedno pytanie co do tej centralki bo ma ona wyjscie na dzrzwi rzeby po otwarciu nie zatrzaskiwaly sie samoczynnie
    gdy kupowalem centralke koles spytal sie czy mam sciemniane oswietlenie w kabinie powiedzialem ze tak a on na to ze nie poradze sobie z podlaczniem i mam to zostawic pozniej jak do niego napisalem twierdzil ze jest to nie mozliwedo podlaczenie czy jest to prawda czy facet chce mnie naciagnac na kupno jeszcze czgos
    jesli jest mozliwosc podlaczenia prosze o pomoc w zrobieniu tego
    pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Jeśli pisał ci to gość z mastertrade to chyba za bardzo nie wiedział o czym pisze.Z lampką jest tak. Jeżeli wepniesz się w przewód od lampki na którym pojawia się masa po otwarciu drzwi to nie stanowi to żadnego problemu. Ten sterownik nie ma sygnalizacji niedimkniętych drzwi dźwiękiem tak że jeśli będzie tam dłuższy impuls masy to nie ma problemu. Jedyny ewentualny problem to taki że jeśli otworzysz centralny zanim nie zgaśnie lampka to funkcja domykania nie zadziała. Jeżeli natomiast zrobisz to po tej zwłoce na oświetleniu to gdy nie zostaną otwarte drzwi sterownik domkie centralny. A w jakim aucie to ma być. Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    samochod to golf 3 a od tego przycisku w drzwiach odchodza 3 przewody