Witam, kolega poprosił mnie zebym mu zainstalował winde na beznapendowcu, bo nie umie. Problem sie pojawił kiedy po 2h szukania po biosie dalej nie mogłem bootować z cd. Laptop to Dell Latitude CSx i zewnętrzy naped DVD-RW pod USB. Czy ktoś ma jakiś pomysł, bo srednio mi sie chce rozkrecać 2 laptopy zeby to zrobić??!!
Moderowany przez jankolo:Przeniosłem z działu Komputery Hardware