jak w temacie - po zmianie płyty głównej na ABIT KT7A (sempron na pokładzie oraz 512 MB SDRAM)- system złasza niemożność zainstalowania drukarki - drukarka jest sprawna - na innym komputerze pracuje bez zarzutu -soft instalowany automatycznie po podłaczeniu drukarki - obojętnie czy przez port LPT czy przez adapter USB/LPT (system wykrywa wtedy wirtualną drukarkę w urzadzeniach USB), BIOS juz zmieniałem (wgrywany zenętrznie przez programator) - już mi się skończyły pomysły ... dodam jeszcze że ściągałem nowy sterownik ze strony HP i nic ...