Witam,
Mam problem. HP 4L nie chce komunikowac sie z komputerem chociaz sterowniki sa zainstalowane "sprzet zaintalowany i gotowy do urzycia".
Czytalem wczesniej inny post o podobnym problemie ale nic u mnie nie pomaga.
W BIOSie mam mozliwe ustawienia portu :EPP(1.7 i 1.9), EPC, Bi-Direct i auto ale na zadnym nie dziala
W DOSie tez nie działa.
Kabel jest sprawny, drukarka drukuje wszystkie testy wewnetrzne, kompik widzi ja w menadzerze i dalej nie drukuje (wypuszcza czasem jakies dziwne znaczki np: ">>>" albo "@@@")
Z goory dzieki za info.
Pozdrawiam
Mam problem. HP 4L nie chce komunikowac sie z komputerem chociaz sterowniki sa zainstalowane "sprzet zaintalowany i gotowy do urzycia".
Czytalem wczesniej inny post o podobnym problemie ale nic u mnie nie pomaga.
W BIOSie mam mozliwe ustawienia portu :EPP(1.7 i 1.9), EPC, Bi-Direct i auto ale na zadnym nie dziala
W DOSie tez nie działa.
Kabel jest sprawny, drukarka drukuje wszystkie testy wewnetrzne, kompik widzi ja w menadzerze i dalej nie drukuje (wypuszcza czasem jakies dziwne znaczki np: ">>>" albo "@@@")
Z goory dzieki za info.
Pozdrawiam