Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

simlock SE K300i - Tornado HWK - nie idzie :(

10 Lip 2006 22:05 3996 12
  • Poziom 28  
    mi tam idzie a HWK mam wyjete i jade na HWKkiler i smiga aż milo już chyba z 4 K300i poszłu od bata :)

no i powiedz jak cala procedura przebiega u cibie co i jak robisz :)
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam

Oczywiscie stosujesz się do komunikatu:D tzn wyjmij i włóż baterię.Widać że masz problem w komunikacji telefonu z programem.

Pozdrawiam Bogdan
  • Poziom 28  
    przeczysz styki w SE... powtarzam to miliony razy... w SE czesto i latwo sie bruda... igielka i poczysc styki
  • Poziom 20  
    Na początek oprócz tony sprzętu i zadawania głupich pytań to polecam nawet mini słownik angielskiego, i trochę inwencji własnej i werwy do roboty.
  • Poziom 22  
    robiłeś k500? to czemu masz licznik CNT:0 ??
    moze masz CID wysokiego?
  • Poziom 13  
    kabelek do t28 na dwóch rezystorach nie jest dużą inwestycją ale rozwiąże Twoje problemy z SE. Potem pobierz kilka rzeczy z www.softgsm.pl i będziesz to robił... "z bata" :D
  • Poziom 22  
    Może mi ktoś podać schemat kabla ufs so t610
  • Poziom 20  
    Rozbierz fona i zobacz jak wygladaja styki na plycie pod gniazdem ladowania.Jezeli sa brudne to poprostu je przeczysc.

Jezeli przez UFS nie mozesz zrobic k300i to zassaj sobie program seedunlock lub semctool.Jednym jak i drugim mozesz robic tel za pomoca ufsa a jezeli to tez nie pomoze zawsze mozesz uzyc programu directcom i zemulowac boxa jako kabel com...Niby to dziwne ale u mnie innaczej jak ta ostatnia metoda nie zdejme sima z k700.pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Bylo o tym juz duzo postów na forum przeczysc dokladnie styki, sciagnij cracknietego semctoola i direct com musi isc od strzala
  • Poziom 22  
    Czy ktoś naszkicuje mi schemat kabla ufs do t610