Witam. Zrobiłem sobie tester sondy na układzie lm3914, i 10 diodach LED. Chciałbym go skalibrować. Pytanie brzmi przy sygnale o napięciu 1 volta jaką mieszankę powinien pokazać tester, a jakie napięcie powinno wychodzić z sondy przy idealnej mieszance?
Pozdrawiam
Pozdrawiam