Witam.Chcialbym poznac sugestie kolegow w temacie podlaczenia instalacji car audio do auta z instalacja pokladowa 24 volt. Problem polega na ciaglym rozladowywaniu sie akumulatora od strony masy bo tak jest to w tej chwili podlaczone ( wzmak sub i reszta) . Po godzinie sluchania nie mozna odpalic auta. Czekam na podpowiedzi