Wie ktoś może jak ustawić ilość dzwonków w trybie serwisowym w tym faxie , bo w trybie automatycznym włącza się już po 2 dzwonkach, a chciałbym żeby po 4 dzwonkach się włączał.
Z poziomu użytkownika nie da się tego zmienić a lista wydrukowaniych ustawien akurat tej pozycji nie obejmuje. Może ktoś już to zmieniał w trybie serwisowym w tym faxie?
Z poziomu użytkownika nie da się tego zmienić a lista wydrukowaniych ustawien akurat tej pozycji nie obejmuje. Może ktoś już to zmieniał w trybie serwisowym w tym faxie?